KURS PADI JOWD

17-05-2020

za osobę /
PLN

1350,00

PADI JUNIOR OPEN WATER DIVER

Instruktor

Aleksander Chmiel

Kategoria

Kurs nurkowania

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Kurs nurkowania dla początkujących składa się z trzech modułów:
  • Teoria, której uczymy się sami dzięki najnowszym materiałom elektronicznym lub podczas wykładów w naszym Centrum Nurkowym
  • Zajęcia basenowe, które odbywają się na warszawskich basenach (5 spotkań po około 60minut)
  • Cztery nurkowania w wodzie otwartej, które odbywają się podczas weekendu majowego w Egipcie lub podczas wakacji w Chorwacji.

Istnieje możliwość zakończenia kursu w Polsce. Przed zaliczeniem nurkowań w wodach otwartych kursant musi zaliczyć egzamin teoretyczny. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowania PADI Open Water Diver otrzymasz licencję uprawniającą do nurkowania na całym świecie do głębokości 18 metrów.

   

CENA KURSU 1350,00PLN + OPŁATA LICENCYJNA I MATERIAŁY SZKOLENIOWE 579,00PLN.

   

Kursy rozpoczynają się w dwóch terminach i kończą w Egipcie podczas wyjazdu nurkowego na weekend majowy lub w Chorwacji podczas wakacyjnego obozu nurkowego dla dzieci. Zajęcia teoretyczne odbywają się w weekendy w Warszawie. Dzieci otrzymują materiały w wersji elektronicznej, z których korzystają w domu oraz podczas zajęć teoretycznych.

 

Zajęcia basenowe odbywają się na warszawskim basenie lub zaliczane są jako zajęcia basenopodobne  podczas obozu nurkowego. Wody otwarte dzieci zaliczają w morzu podczas obozu nurkowego w Egipcie lub Chorwacji.

 

Jeżeli kurs kończymy w Chorwacji do ceny kursu należy doliczyć opłatę bazową w chorwackiej bazie nurkowej w wysokości 180, EUR za dziecko do 15-go roku życia, 220,00 EUR powyżej 15-go roku życia. W Egipcie również obowiązuje opłata bazowa w wysokości 200EUR. Po pozytywnym zaliczeniu kursu uczestnicy otrzymują licencję nurkową, która uprawnia do nurkowania do głębokości 12 metrów z dorosłym nurkiem.

 

Zapraszamy na wspólny, wakacyjny wyjazd. Podczas wyjazdu jest możliwość ukończenia kursu nurkowania również przez rodziców. Rozpoczęcie pierwszego terminu kursu JOWD – 8 marca 2020 Rozpoczęcie drugiego terminu kursu JOWD – 17 maja 2020

Our Main Teachers

Aleksander Chmiel

PADI IDC STAFF INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Magda Witkowska

PADI IDC STAFF INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Jacek Bogucki

PADI IDC STAFF INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Cena : 1350,00 PLN

Max Ilość : 6

Poziom : Kurs JOWD

Lokalizacja : Polna 7a

Zapytanie