za osobę /
PLN

700

PADI Advanced Mermaid Zaawansowany Kurs Syrenki

Instruktor

Kategoria

Padi Mermaid

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Kurs PADI Advanced Mermaid to kolejny poziom po kursie PADI Mermaid. W trakcie togo kursu PADI Advanced Mermaid zmieniamy warunki nurkowania na naturalne lub zbliżone do nich. Będziemy zanurzać się coraz głębiej z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa. Będziemy obcować z naturą i podwyższać zdobyte do tej pory umiejętności. Nie zabraknie świetnej zabawy. Będziemy uczyć się udzielania pomocy partnerowi.

Kurs PADI Advanced Mermaid jest prowadzony w wodach otwartych lub w obiektach takich jak Deepspot dopuszczonych do realizacji takich kursów. Program PADI Mermaid nie jest ukierunkowany na wyczynowe nurkowanie na bezdechu lecz na naukę swobodnego poruszania się pod wodą w monopłetwie lub płetwie syreniej. Sport ten jest bardzo widowiskowy i buduje kondycję fizyczną oraz poprawia sprawność dzięki krótkim rozciągającym rozgrzewkom prowadzonych przez nasze instruktorki Syrenki.

Program dostępny dla dzieci od 12-go roku życia bez górnej granicy wieku. Czas trwanie kursu - 2 godzin ( 2 zajęcia w Deepspot wraz z teorią). Koszt kursu prowadzonego w Deepspot 700,00PLN + opłata za licencję 100,00PLN

Our Main Teachers

Cena : 700 PLN

Max Ilość : 6

Poziom : PADI Advanced Mermaid

Lokalizacja : Barcelońska 8

Zapytanie