za osobę /
PLN

1090,00

KOMANDO FOKI ETAP 4

Instruktor

Aleksander Chmiel

Kategoria

Zajęcia nurkowe

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Misje 4 etapu Komando Foki to dalsze rozwijanie umiejętności nurkowych i kolejne ćwiczenia przygotowujące do kursu JOWD. W tym etapie jest także 10 misji.

Misja sprawdzająca. Podczas tej misji sprawdzamy wszystkie umiejętności nurkowe, jakie nabyliście podczas poprzednich etapów.

Wypuszczanie bojki w toni Podczas tej misji dowiecie się i przećwiczycie prawidłowe napełnianie i wypuszczanie boi sygnalizacyjnej w toni wraz z utrzymaniem odpowiedniej pływalności. To także okazja, byście nauczyli się poprawniej obsługi szpulki i kołowrotka.

Sytuacje awaryjne Każdy nurek musi umieć radzić sobie w sytuacjach nieprzewidzianych. Podczas tej misji zaaranżujemy wspólnie kilka sytuacji awaryjnych i nauczymy się prawidłowego postępowania w ich rozwiązywaniu.

Rescue Komando Foki Ta misja przybliży Wam, na czym polega kurs Rescue Diver – poznacie techniki ratownicze, elementy pierwszej pomocy wydobywania nurka na powierzchnię, holowania go do brzegu oraz transportowania na brzeg.

Doskonała pływalność (żabka, do tyłu) Czas na poznanie różnych technik poruszania się pod wodą! Pokażemy Wam, jak pływa się żabką w płetwach – będziecie naśladować nurków jaskiniowych i wrakowych. Nauczycie się także, jak pływać do tyłu, bo nie zawsze można bezpiecznie zawrócić. Warto posiąść taką umiejętność.

Podwodne kalambury Tym razem nie będziemy się uczyć niczego nowego, czas na zabawę! To misja, podczas której będzie dużo śmiechu – na pewno bawiliście się w kalambury na powierzchni, ale czy próbowaliście tego pod wodą?

Podwodne puzzle Podczas tej misji czeka na Was trudne zadanie – podwodne puzzle są skonstruowane na zamówienie specjalnie dla naszej Szkoły. Obciążone ołowiem nie wypływają na powierzchnię, co pozwoli Wam na swobodną prace pod wodą. Uwaga – obrazki wcale nie są proste do ułożenia. Musicie pracować zespołowo, żeby zdążyć to zrobić podczas jednej misji.

Ćwiczenia z kursu OWD – wprowadzenie do ćwiczenia „Cesa” To będzie duże wyzwanie. Będziecie przygotowywać się do prawidłowego wykonania jednego z najtrudniejszych ćwiczeń, które jest obowiązkowe do zaliczenia podczas kursu Junior Open Diver i Open Water Diver.

Ćwiczenia z kursu OWD – Przygotowanie do ćwiczenia z kursu OWD. Ta misja to kolejny etap wprowadzenia do kursu JOWD i OWD. Będziemy ćwiczyć brak powietrza i awaryjne wynurzenie z alternatywnym źródłem powietrza partnera.

Misja podsumowująca Nadszedł czas na sprawdzenie, czego dowiedzieliście podczas tego etapu. To okazja do zaprezentowania Waszym instruktorom, czego Was nauczyli podczas tych 10 spotkań.

 
CENA 1090,00PLN
W cenie 10 misji zaawansowanych 4-go etapu Komando Foki Ukończenie zajęć Komando Foki nie uprawnia do samodzielnego nurkowania.

Our Main Teachers

Aleksander Chmiel

PADI IDC STAFF INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Łukasz Bujalski

PADI OWSI INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Krzysiek Heszen

PADI ASSISTANT INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Cena : 1090,00 PLN

Max Ilość : 6

Poziom : 4 etap

Lokalizacja : Polna 7a Światowida 56

Zapytanie