Co robimy

padi-logoSzkoła Nurkowania dla Dzieci Komando Foki powstała w 2013 roku. Prowadzimy zajęcia nurkowe dla dzieci zgodnie z programem PADI SEAL TEAM. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów największej organizacji nurkowej na świecie PADI.

Nasza kadra to Instruktorzy, Asystenci Instruktorów oraz Divemasterzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Każda osoba prowadząca zajęcia nurkowe z dziećmi, oprócz szkolenia zgodnie ze standardami organizacji PADI, przechodzi szkolenie dotyczące techniki prowadzenia zajęć zgodnie ze standardami naszej Szkoły Nurkowania dla Dzieci.

Wszystkie zajęcia nurkowe Komando Foki prowadzone są w taki sam sposób, co oznacza, że w przypadku zastępstwa standard zajęć jest wciąż na najwyższym poziomie.
Oprócz zajęć nurkowych dla dzieci Komando Foki prowadzimy kursy nurkowania dla 10-cio latków, które uprawniają do nurkowania do głębokości 12 metrów. Kursy zwykle rozpoczynamy po feriach i kończymy podczas wyjazdu na weekend majowy do Egiptu lub rodzinnego obozu nurkowego w Chorwacji.
Oczywiście dla dorosłych również mamy ofertę kursów nurkowania, począwszy od kursów dla początkujących a kończąc na kursach dla nurków technicznych.

Wszystkie zajęcia i kursy prowadzimy na licencji nurkowej organizacji PADI.

Aby przekazać dzieciom jak największą wiedzę na temat podwodnego świata, organizujemy w szkołach na terenie Warszawy i okolic bezpłatne zajęcia z Ochrony Środowiska Podwodnego. Każda szkoła może wysłać do nas zgłoszenie chęci udziału w zajęciach Ochrony Środowiska Podwodnego, na które jak najszybciej odpowiemy i umówimy wspólnie najdogodniejsze terminy zajęć.